OFERTA RODZINNA

Lato 2015 już w sprzedaży


Za nami bardzo udane lato 2014, mnóstwo wakacyjnych przeżyć i jeszcze milszych wspomnień, a my chcemy Was zapoznać już z ofertą na kolejne wakacje! Skąd ten pośpiech? Po prostu wiemy, że wakacje to czas szczególny dla całej rodziny i bezcenne chwile, na które czeka się praktycznie cały rok. Decyzja wyjazdu całą rodziną nie zawsze jest prosta, wymaga szeregu konsultacji rodziców, a nierzadko też i dzieci. Rodzinny katalog już teraz daje wszystkim rodzicom szansę na właściwy dobór wakacyjnego kierunku i wymarzonego hotelu.

 

W specjalnym katalogu „Rodzinne Wakacje” znajdziecie:

• 32 hotele z polskimi animatorami i maskotką LeoNeck – Lollo&Bernie Kids Club dla dzieci w wieku 3-11 lat. Na gości czekają pomysłowi, profesjonalni i zawsze pomocni polscy animatorzy, którzy gwarantują świetną rozrywkę i iaktywny wypoczynek.
• 39 hoteli z Aquamanią czyli chlup do wody! Na najmłodszych gości czekają zjeżdżalnie i szereg szalonych atrakcji w parkach wodnych.
• 12 hoteli SunConnect wyposażonych w bezprzewodowy Internet na terenie całego ośrodka. Dla dzieci polecamy m. in. program KidsCulture, w którym dzieci poznają lokalne zwyczaje oraz TeensExcursion – wycieczki po okolicy dla młodzieży.
• 7 parków rozrywki – to zaproszenie do największych, fantastycznych parków rozrywki w Europie.

 

W katalogu „Rodzinne wakacje” na sezon Lato 2015 oferujemy wiele zniżek i ofert specjalnych. Oprócz rabatów dla dzieci są to także zniżki i stałe ceny dla dzieci w hotelach (nawet do 100%!) czy oferta 14 dni w cenie dziesięciu. Warto zwrócić uwagę na bogaty pakiet gwarancyjny przy rezerwacji do końca tego roku:
– gwarancja niezmiennej ceny
– gwarancja bezpłatnej zmiany terminu
– gwarancja najniższej ceny
– tylko 25% zaliczki
– największy wybór terminów i ofert

 

Kliknij na okładkę, aby zobaczyć katalog!

rodzinne wakacje