DUBAJ

  Dubai Miracle Garden

Nowa atrakcja w Dubaju – Magiczne Ogrody  


Dubaj to miasto, w którym wszystko jest możliwe- palma na morzu, 7* żagiel z betonu i szkła, stok narciarski w 50°C, akwarium w centrum handlowym a od niedawna ogród w sercu pustyni. Tu właśnie znajduje się magiczny  “Miracle Garden”. Kiedy się w nim znajdziemy od razu zrozumiemy dlaczego taka nazwa. Otwarty w Walentynki 2015r zachwyca ferią kolorów ,kształtów. Ponad 72 tysiące metrów kwadratowych ogrodu, w którym znajduje się 45 milionów rodzajów kwiatów pochodzących z całego świata.

Nie jest to zwykły ogród, każdy kwiat i każda roślina tworzą swego rodzaju dzieła sztuki, rzeźby kwiatowe- egipskie piramidy,holenderskie wiatraki, pawie, serca,kwiatowe dywany, wszystko kolorowe i pachnące. Miejsce to zyskało już tytuł największego ogrodu na świecie. W związku z warunkami atmosferycznymi panującymi w Dubaju zwiedzanie ogrodu możliwe jest w terminie od października do maja. Magiczne Ogrody to obowiązkowy punkt na liście zwiedzanych miejsc.

Najlepsze hotele

Emiraty Dubaj Magiczne Ogrody

Propozycje podróży:

Jeśli potrzebujecie spokoju, relaksu polecamy wypoczynek w oddalonym o 1 godzinę  jazdy od Dubaju  Ras al Khaimah

   Jeśli wolicie być w centrum wszystkich atrakcji możecie wybrać jeden ze wielu hoteli w Dubaju

Emiraty Dubaj Magiczne Ogrody
Emiraty Dubaj Magiczne Ogrody

Oprócz zwiedzania ogrodów nie zapomnijcie wjechać w 60 sek na 124 piętro najwyższego budynku Świata Burji Khalifa, zrobić zakupów w Centrum Handlowym Dubai Mall, zjechać na nartach w Ski Dubai. Koniecznie jedźcie na Safari- jest wyjątkowe!  Dubaj i sąsiednie Emiraty- Ras Al Khajmah, Abu Dhabi, Sharjah, Fujairah są blisko! to tylko 5,5 godziny lotu samolotem-tyle samo co na Wyspy Kanaryjskie. To doskonała propozycja na jesienne i zimowe ferie dla każdego. Komfortowy przelot, wysoka jakość usług w hotelach, wspaniałe plaże i mnóstwo atrakcji sprawią, że zaliczycie ten wyjazd do bardzo udanych. Oferta First minute dostępna w naszych biurach i na www.vivago.pl

Serdecznie zapraszamy!

Rezerwuj najtańszą ofertę na rynku

Sprawdź najtańsze bilety Emirates

loty z Warszawy do Dubaju codziennie