Hiszpania – parki wodne

Rozrywka dla każdego


Hiszpania - parki wodne
PortAventura Park, Salou

Hiszpania, woda, słońce i… parki wodne!

Wybierając się na rodzinne wakacje w Hiszpanii warto rozważyć wizytę w jednym z wielu parków wodnych. Skorzystaj z tej możliwości, by spędzić z dziećmi przyjemny dzień, pełen śmiechu, wrażeń i zabawy.

Hiszpania latem staje się idealnym miejscem, by rodzinnie czerpać przyjemność z wody na tysiąc sposobów. Wspaniałe wybrzeże i plaże stanowią tylko jedną z możliwości, bowiem na terenie całej Hiszpanii znajdują się liczne parki wodne, zaprojektowane z myślą o dostarczeniu dni pełnych czystej rozrywki dla dużych i małych. Jakość i doskonałość niektórych z tych kompleksów rekreacyjnych zyskała uznanie w skali międzynarodowej, otrzymując nagrody przyznawane przez firmy i stowarzyszenia sektorowe. Jeżeli masz zamiar spędzić swój urlop w Hiszpanii, nie możesz pominąć tego orzeźwiającego doświadczenia: w tych ośrodkach czekają na ciebie niezapomniane chwili spędzone z twymi dziećmi!

Zjeżdżalnie, wodospady, zygzaki, rury pełne niespodzianek, trampoliny i tysiące innych atrakcji gwarantują, między kolejnymi kąpielami, zabawne przeżycia i wrażenia dla całej rodziny. Zróżnicowana oferta rozrywki, wśród której można znaleźć fantastyczne i jedyne w swym rodzaju atrakcje, jak choćby wodna kolejka górska w Waterworld, w Lloret de Mar; basen ze sztucznymi falami Aqua Brava w Roses; czy pokazy zwierząt morskich w Aqualand Costa Adeje na Teneryfie, uznane za jedne z najlepszych na świecie. Spotkasz nawet obiekty tematyczne, posiadające specjalną dekorację, na przykład Segóbriga Park w Segorbe, który przenosi nas w czasy średniowiecza, albo Caribe Aquatic Park w PortAventura, na terenie Salou.

Parki wodne znajdują się prawie wszędzie w Hiszpanii: na wybrzeżu andaluzyjskim i śródziemnomorskim, na Balearach i Wyspach Kanaryjskich, a także w rejonach położonych w głębi lądu, w Madrycie, Sewilli, Kordobie czy Jaén. Większość z nich obejmuje także atrakcje po zażyciu kąpieli, do których należą minigolf, pokazy egzotycznych zwierząt, tory gokartowe czy boiska do siatkówki plażowej. Poza tym, szeroka i wyczerpująca gama oferowanych tam usług dodatkowych (tereny zielone i wypoczynkowe, wyposażenie sanitarne, ratownicy, sklepy, restauracje…) zapewniają bezpieczny, przyjemny i wygodny pobyt.

 

Hiszpania – parki wodne
Siam Park, Tenerife
Hiszpania - parki wodne
Water World, Lloret de Mar
Hiszpania – parki wodne
Aqualand Costa Adeje, Tenerife
Hiszpania – parki wodne
Segóbriga Park, Segorbe
Hiszpania – parki wodne
Aqua Brava, Roses

Cena wstępu do tych obiektów jest dość rozsądna. Wiele z nich posiada specjalne promocje dla rodzin w zależności od liczby ich członków, a także oferty wejściówek wielodniowych. Są też do dyspozycji karnety imienne, na przykład Bono Parques, na który można wchodzić nieograniczoną ilość razy do obiektów Aquopólis na terenie całej Hiszpanii oraz do innych ośrodków, takich jak Zoo czy Park Rozrywki w Madrycie, a także uzyskać interesujące rabaty w miejscach takich jak Oceanogràfic w Walencji, największym parku morskim w Europie.

W Hiszpanii woda i rozrywka tworzą połączenie, któremu trudno się oprzeć, by miło spędzić czas w gronie najbliższych. Przyjedź i poznaj tę atrakcyjną propozycję na letnie miesiące: będziesz się bawić jak dziecko!

Hotele w pobliżu parków wodnych można wyszukać tutaj

 źródło